Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po - pá, 8:30 - 16:30
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Facebook


  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto podmínky platí v internetovém obchodě  www.gomi.cz pro území České republiky a upravují vztahy mezi prodávajícím a kupujícím. Vztahy neupravené těmito podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb., Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. a Obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb. ve znění příslušných novel.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a s jejich obsahem souhlasí.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Objednávka provedená prostřednictvím internetového obchodu je návrhem kupní smlouvy. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů. Kupní smlouva vzniká okamžikem potvrzení přijetí objednávky ze strany prodávajícího.  Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě. Místem dodání zboží je adresa uvedená v objednávkovém formuláři kupujícím.

Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce – kupní smlouvě. Všechny informace o zboží jsou uváděny dle aktuálních dostupných údajů od dodavatelů či jiných subjektů a nelze tak jejich nepřesnost vyloučit. Obrázky u zboží mohou být v některých případech pouze ilustrační (např. odstíny barev).

Ceny zboží

Uváděné ceny na www. stránkách jsou konečné pro spotřebitele a jsou platné v okamžiku objednání zboží. Zahrnují DPH - nejsme plátci DPH

Platební a dodací podmínky

Zboží je majetkem prodávajícího do okamžiku jeho zaplacení kupujícím, tj připsáním na bankovní účet prodávajícího.Objednávky vyřizujeme obvykle do 5 pracovních dnů, v mimořádných případech do 10 pracovních dnů. O této skutečnosti bude zákazník předem vyrozuměn. Dodací lhůta počíná běžet následujícím dnem po uzavření kupní smlouvy.

Zboží je dodáváno prostřednictvím České pošty pouze na území ČR.

Úhrada zboží je možná dobírkou nebo platbou převodem na účet prodávajícího – platba předem, případně platební kartou.  V mimořádných případech při objednávce většího rozsahu si vyhrazuje prodávající právo žádat zálohu předem ve výši 50% po dohodě se zákazníkem. Dostupnost zboží bude před odesláním zálohové faktury ověřena. V případě, že přesto bude zboží nedostupné, bude záloha vrácena zákazníkovi v plné výši.

K ceně zboží jsou připočítávány náklady na přepravu zboží, balné neúčtujeme.

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

1) Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má kupující dle §1829 Obč.zákoníku právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. Lhůta běží ode dne převzetí zboží.

2) Od smlouvy může odstoupit pouze kupující, jež je koncovým spotřebitelem. Fyzická osoba, která zboží zakoupila pro účely dalšího podnikání, tzv. na IČO, nemá možnost od smlouvy odstoupit.

3) Odstoupení od smlouvy je kupující povinen sdělit písemně nebo elektronicky. Formulář k odstoupení od smlouvy je ke stažení ZDE

4) Odstoupí-li kupující od smlouvy, zašle nebo předá bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které bylo předmětem kupní smlouvy.

5) Kupující obdrží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, od prodávajícího všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání. Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější možný způsob dodání zboží, který e-shop nabízí, obdrží náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

6) Náklady spojené s vrácením zboží při odstoupení od smlouvy hradí kupující.

7) Prodávající není povinen dodržet 14denní lhůtu na vrácení finanční částky v případě, že dosud nemá zpět své zboží nebo doklad o jeho odeslání.

8) Vrácenou sumu může prodávající snížit o částku, kterou zboží ztratilo běžným používáním . Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající rovněž oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.Kupující je o tomto informován elektronicky nebo telefonicky.

9) Možnost odstoupit od smlouvy ztrácí zákazník, který si zboží objedná jako "osobní odběr" a vyzvedává si toto zboží v kamenné prodejně. Zde má možnost při převzetí zboží si ho prohlédnout a tzv."osahat", proto již následné Odstoupení od smlouvy není možné uplatnit.

 

 

Záruční podmínky, reklamace

Na zboží se poskytuje záruka 24 měsíců, která začíná běžet okamžikem dodání zboží. Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny nešetrným zacházením nebo opotřebením. Reklamované zboží musí být kompletní, nepoškozené a v nezměněném stavu (včetně etikety, sáčku, krabičky). Záruka je omezena výhradně na náhradu samotného zboží, veškeré další náhrady jsou z reklamačního řízení vyloučeny.

Při uplatnění reklamace je vždy nutné prokázat uzavření kupní smlouvy předložením dokladu o nákupu, případně doložit zápis o škodě, pokud k poškození zboží došlo vlivem přepravy zásilky.

Reklamace bude vyřízena obvykle do 10-ti dnů, nejpozději však v zákonné lhůtě 30 dní výměnou zboží nebo vrácením příslušné částky.

Ochrana osobních údajů

Veškeré informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. Vaše osobní údaje neposkytujeme v jakékoliv podobě třetí straně.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává, může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce".

Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat e-mailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu.

Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze nebo odvolat svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení a s účastí v anketách nebo průzkumech trhu, a to písemnou formou e-mailem na adresu obchodu gomelka@senam.cz Prodávající se zavazuje nejpozději do 3 pracovních dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky. Prodávající si vyhrazuje právo na úpravy či změny těchto obchodní ch podmínek v souvislosti se změnou platných právních úprav a v souvislosti se změnou na trhu zboží.

Provozovatel:   Ivana Rajniaková Mírová 431 Vimperk 385 01  IČO: 735 45 139, neplátce DPH.

Obchůdek

Přijďte si vyzkoušet oblečení do našeho obchůdku ve Vimperku

Rožmberská 71, Vimperk

Po - pá: 8:30 - 16:30

 

Praktické rady

Jak správně měřit

 

 

 

 

Potřebujete poradit s výběrem?
Logo
Ivana Rajniaková
Ivana Rajniaková
po - pá, 8:30 - 16:30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz